OFERTA

Strona główna » OFERTA
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI

Działamy lokalnie

Nasza oferta skierowana jest do administratorów i zarządców  nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych, firm, właścicieli prywatnych. Działamy głównie na terenie Trójmiasta  i okolic, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie realizować zlecenia.

Specjalizujemy się w obsłudze technicznej budynków oraz realizacjach budowlano-instalacyjnych w zakresie projektowania, wykonania, serwisu i modernizacji:

  • instalacji klimatyzacyjnych
  • instalacji wentylacyjnych
  • instalacji elektrycznych
  • systemów rekuperacji

Wentylacja

01.

Oferujemy profesjonalny serwis systemów wentylacji przemysłowej, instalacji wentylacyjnych w lokalach mieszkalnych, garażach podziemnych i innych. Posiadamy uprawnienia i certyfikaty do obsługi i serwisu urządzeń wentylacyjnych – central, wentylatorów dachowych, strumieniowych, kanałowych, nasad i innych – producentów sprzętu wentylacyjnego np. VTS, KLIMOR, Mk-Went, VBW i wielu innych.

centrala-wentylacja-dach

Detekcja gazów toksycznych

02.

W zakresie naszych usług znajduje się projektowanie, dostawa, montaż i serwis kompletnych instalacji detekcji tlenku węgla, LPG, metanu w garażach podziemnych i kotłowniach. Przeprowadzamy przeglądy okresowe, konserwacje oraz ww. systemów. Współpracujemy z głównymi producentami detektorów CO i LPG w Polsce – GAZEX, ATEST-GAZ, HEKATO i innych. Posiadamy aktualne uprawnienia do wykonywania przeglądów i kalibracji detektorów CO, LPG.

detektor-tlenku-wegla

Klimatyzacja & Rekuperacja

03.

Jak dobrać klimatyzator do pomieszczenia? Gdzie zamontować jednostkę wewnętrzną/ zewnętrzną? Czy rekuperatory naprawdę dają oszczędności w rachunkach za ogrzewanie domu? Będąc doświadczonym wykonawcą instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych chętnie udzielimy odpowiedzi na te pytania. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i serwis. Dobieramy urządzenia, montujemy i serwisujemy centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperatory). Oczyszczamy, odgrzybiamy i uzupełniamy systemy klimatyzacyjne w domach i biurach.

klimatyzator

Doradztwo i projekty

04.

Pomagamy Klientom przy opracowywaniu dokumentacji projektowej, doborze urządzeń, montujemy instalacje i urządzenia, modernizujemy istniejące systemy i instalacje, wykonujemy pomiary, przeglądy, kompleksową obsługę serwisowo – gwarancyjną i pogwarancyjną, a także usługi pogotowia technicznego.

doradztwo

Opieka serwisowa

05.

Dzięki regularnej OPIECE SERWISOWEJ, wszystkie urządzenia w zakresie umowy utrzymywane są w pełnej sprawności. Takie działanie zmniejsza do minimum ryzyko powstania awarii, generując mniejsze koszty utrzymania.

Dzięki stałej współpracy PERSONALIZUJEMY OFERTĘ, dostosowując ją do bieżących potrzeb – nie muszą Państwo pamiętać o terminach okresowych przeglądów, o obowiązkowych wymianach elementów zamiennych (np. filtrów).

Klienci, podpisujący umowę z ELWENT, mogą liczyć na natychmiastową reakcję na zgłoszone usterki. Dzięki prowadzeniu pełnej historii napraw i przeglądów, zabezpieczamy odpowiednie ilości części zamiennych, znacznie skracając czas bieżących napraw.

rozdzielnica

Zbliża się zima. Sprawdź swój system detekcji tlenku węgla.

Napisz do nas – ustalimy cenę i termin realizacji przeglądu.

Shopping Cart
Scroll to Top